Всесезонна шина Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V
Усі ціни 24 →Yokohama Geolandar H/T G038 265/60 R18 110V | 6 372 грн. |
Yokohama GEOLANDAR H/T G038G 265/60 R18 110V (98304222) | 6 500 грн. |
Yokohama Geolandar H/T G038 265/60 R18 110V | 6 489 грн. |
Yokohama Geolandar H/T G038 (265/60R18 110V) | 5 769 грн. |
Всесезонные шины Yokohama Geolandar H/T G038G 265/60 R18 110V 15802 | 6 388 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →