Кухонна мийка Lidz 50x80 L 0.8 800x500 ліва
Фото 12 |
Lidz 50x80 L 0.8 800x500 ліва 800x500 права |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 50x80 L 0.8 800x500 ліва
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Lidz 5080-L 0.8мм Satin LIDZ5080LSAT8 | 1 639 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5080-L Decor 0,8 мм (LIDZ5080LDEC06) LIDZ5080LDEC06 | 2 605 грн. |
Кухонна мийка із нержавіючої сталі прямокутна накладна LIDZ 505мм x 800мм | 1 660 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5080-L Decor 0,8 мм (LIDZ5080LDEC06) | 1 588 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5080-L 0,8 мм Satin (LIDZ5080LSAT8) LIDZ5080LSAT08 | 1 660 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5080-L Satin 0,8 мм (LIDZ5080LSAT8) | 1 639 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5080-L Polish 0,8 мм (LIDZ5080LPOL08) | 1 368 грн. |
Модификації Lidz 50x80 L 0.8
Ціни на Lidz 50x80 L 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 50x80 L 0.8 800x500 ліва | від 1 368 грн. | 7 пропозицій | ||
Lidz 50x80 R 0.8 800x500 права | від 1 209 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →