Литий диск ZF FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4
Фото 2 | від 5 702 до 6 774 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації ZF FE129 2
Характеристики
ZF FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4
Сортувати
Литые диски ZF FE129 R17 W7.5 PCD5x108 ET52 DIA63.4 (GMF) 1001053641 | 5 939 грн. |
ZF FE129 R17 W7.5 PCD5x108 ET52 DIA63.4 GMF | 6 149 грн. |
ZF FE129 7.5x17 5x108 ET52 DIA63.4 GMF | 6 017 грн. |
ZF FE129 7,5x17/5x108 D63,4 ET52 GMF | 5 913 грн. |
ZF ZF ZF-FE129 (R17 W7.5 PCD5x108 ET52 DIA63.4) GMF | 6 695 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі