Литий диск ZF FR722 8x20/5x114,3 ET50 DIA66,1
від 7 124 до 8 424 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ZF FR722 1
Характеристики
ZF FR722 8x20/5x114,3 ET50 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FR722 8x20/5x114,3 ET50 DIA66,1
Сортувати
Литые диски ZF FR722 R20 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1 (HB) 1001483967 | 7 233 грн. |
ZF FR722 R20 W8 PCD5x114,3 ET50 DIA66.1 HB | 7 497 грн. |
ZF FR722 8x20 5x114.3 ET50 DIA66.1 HB | 7 654 грн. |
ZF FR722 8,0x20/5x114,3 D66,1 ET50 HB | 7 160 грн. |
ZF FR722 (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1) HB | 7 684 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі