Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB (NE6406TT19P1-1060D)
Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB 8 ГБ / 2535 МГц8 ГБ / 2685 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB
Усі ціни 37 →Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8192MB (NE6406TT19P1-1060D) NE6406TT19P1 | 18 239 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Dual OC Palit (NE6406TT19P1-1060D) NE6 | 17 096 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti Dual OC 8GB (NE6406TT19P1-1060D) | 18 110 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti Dual Oc 8GB (NE6406TT19P1-1060D) Ua | 19 568 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti Dual Oc 8GB (NE6406TT19P1-1060D) Ua | 19 382 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB
Ціни на Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB | від 16 247 грн. | 39 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 8GB | від 16 579 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →