Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-08D6X-171153W)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE
Усі ціни 14 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 OC WHITE 8192MB (N406T2-08D6X-171153W) | 21 169 грн. |
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-08D6X-1 | 20 672 грн. |
Скачать NVIDIA RTX4060 TI Twin/X2/OC/БЕЛЫЙ/8GB GDDR6/128-бит/2535MHz/18Gbp | 19 997 грн. |
Inno3D GEFORCE RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-08D6X-171153W) N40 | 20 099 грн. |
Inno3D N406T2-08D6X-171153W | 19 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →