Смеситель Volle Bravo M 1550.110201
Фото 3 |
Volle Bravo M 1550.110201 |
|
Установлен аэратор Neoperl (Швейцария).
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Volle 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Volle.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Volle Bravo M 1550.110201
Все цены 14 →Змішувач для кухні Volle Bravo M чорний матовий 1550.110204 з витяжним зли | 5 419 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою VOLLE BRAVO M хром латунь 1550.11020 | 5 131 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Volle BRAVO M (1550.110201) 1550.110 | 5 131 грн. |
Смеситель для кухни Volle Bravo M 1550.110201 с выдвижным изливом, 35 мм, | 5 131 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Volle Bravo M, 35 мм, хром 1550.1102 | 5 131 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →