Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Витяжні вентилятори   /   airRoxy

Витяжний вентилятор airRoxy pRim 120 S (01-005)

Фото - Витяжний вентилятор airRoxy pRim (120 S)
Відео 1Фото 4
Порівняти ціни 7 →
Розмір:120 мм
Продуктивність:158 м³/год
Шум:46 дБ
в списокмої списки
Модифікації airRoxy pRim 12
Характеристики
airRoxy pRim 120 S
Колір
Тип
побутовий витяжний (накладний)
Монтажний діаметр
120 мм
Продуктивність (витяжка)
158 м³/год
Частота обертання
2200 об/хв / ±200 об/хв /
Напруга живлення
230 В
Споживана потужність
16 Вт
Рівень шуму
46 дБ / з відстані в 1 метр /
Рівень захисту
IPX2
Країна походження бренду
Польща
Висота декоративної панелі
180 мм
Ширина декоративної панелі
180 мм
Товщина декоративної панелі
28 мм
Монтажна глибина (повітропровід)
85 мм
Габарити (ДхШхВ)
113x180x180 мм
Офіційний сайт
airroxy.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Маркування виробника
01-005

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Де купити airRoxy pRim 120 S

Airroxy AirRoxy pRim 120 S (01-005) 01-005

ВенконЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
1 350 грн.

Вентилятор airRoxy pRim 120 S, 01-005

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 593 грн.

Витяжний вентилятор AIRROXY pRim 120 S 01-005

FOXTROT.UAЗ нами 9 років (Київ)Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись

Витяжний вентилятор AirRoxy pRim 120 S 158м³/год 16Вт

Easyvent.com.uaЗ нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
1 493 грн.

Витяжний вентилятор AirRoxy pRim 120 S

Rozetka.uaЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Витяжний вентилятор AirRoxy pRim 120 S

Маркетплейс: Rozetka.ua  Fans&motors З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Вентилятор витяжний для ванної AirRoxy pRim 120 S білий 01-005

Маркетплейс: Rozetka.ua  ALL VENT З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на airRoxy pRim 120 S

Відеоогляди