Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX (100-100001488BOX)
Відео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX
Усі ціни 47 →AMD Ryzen 5 5600GT 3.6(4.6)GHz 16MB sAM4 Box (100-100001488BOX) 100-100001 | 5 489 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (6C/12T, 3.6-4.6GHz, 16MB, 65W, AM4, Wraith St | 5 579 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (3.6GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100001488BOX) 1 | 5 701 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX) | 5 559 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5600GT (100-100001488BOX) | 6 688 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Потужність
Промінь процесор який у мене був Ігри на максимальних налаштуваннях літають Нічого |
5600G – 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просіданнями до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую за допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнання до частоти 4200) у навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалася (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть із розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що рідше продуктивність відеокарти та швидкості SSD Ігор: користуюся AMD 5600G BOX кілька місяців |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхається з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайти і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани та помилки в роботі. Макс Калдорей: користуюся AMD 5500 BOX кілька місяців |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 3 455 грн. | 82 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | від 3 688 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 3 501 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 4 729 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 4 999 грн. | 67 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | від 4 805 грн. | 51 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 4 560 грн. | 57 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 5 451 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 4 996 грн. | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 5 489 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | від 4 991 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо