Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX (100-100000457BOX)
Відео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX
Усі ціни 50 →Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX) | 3 973 грн. |
AMD Ryzen 5 5500 3.6(4.2)GHz 16MB sAM4 Box (100-100000457BOX) 100-10000045 | 3 899 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 (6C/12T, 3.6-4.2GHz,16MB,65W,AM4, Wraith Stealth | 3 899 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 (3.6GHz 16MB 65W AM4) Box (100-100000457BOX) 100 | 3 919 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 6C/12T 3.6/4.2GHz Boost 16Mb AM4 65W Wraith Stea | 4 052 грн. |
0 1 4 5 |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхається з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайти і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани та помилки в роботі. Макс Калдорей: користуюся AMD 5500 BOX кілька місяців |
Бомбезний процесор раджу всім купити Потужність
Промінь процесор який у мене був Ігри на максимальних налаштуваннях літають Нічого |
5600G – 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просіданнями до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую за допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнання до частоти 4200) у навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалася (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть із розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що рідше продуктивність відеокарти та швидкості SSD Ігор: користуюся AMD 5600G BOX кілька місяців |
Народний шестиядерник
З переходом AMD на нову платформу AM5 ціни на процесори попереднього покоління стали дуже привабливими. Наприклад, популярний шестиядерний Ryzen 5 3600 тепер доступний за ціною близько 75 євро. Однак для бюджетного ігрового ПК рекомендуємо додати трохи та вибрати потужніший і сучасніший Ryzen 5 5500.
Архітектура Zen 3
Ryzen 5 5500 - це доступний шестиядерний процесор на архітектурі Zen 3, що має багатопоточність, максимальну частоту 4.2 ГГц і підтримку пам'яті DDR-3200. Цей процесор відрізняється добрими температурними характеристиками і не вимагає потужного охолодження, достатньо стандартного кулера в комплекті.
У момент виходу основним конкурентом Ryzen 5 5500 був шестиядерний Core i5-12400, який у синтетичних та ігрових тестах показував найкращу продуктивність на 30-50%. Але з часом ціна на Core i5-12400 значно зросла, і тепер він коштує майже вдвічі дорожче, що робить його менш привабливим для бюджетних зборок. До того ж материнська плата під AM4 від AMD обійдеться дешевше, ніж аналогічна платформа Intel.
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 3 455 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | від 3 680 грн. | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 3 501 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 4 729 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 5 075 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | від 4 805 грн. | 42 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 4 560 грн. | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 5 451 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 4 921 грн. | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 5 499 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | від 4 904 грн. | 8 пропозицій |