Процесор AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK (100-100000252MPK)
Відео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK
Усі ціни 41 →AMD Ryzen 5 5600G 3.9(4.4)GHz 16MB sAM4 Multipack (100-100000252MPK) 100-1 | 5 245 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600G (3.9GHz 16MB 65W AM4) Multipack (100-100000252M | 5 146 грн. |
Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) Tray | 5 146 грн. |
Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) Tray | 5 072 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) | 5 234 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Потужність
Промінь процесор який у мене був Ігри на максимальних налаштуваннях літають Нічого |
5600G – 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просіданнями до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую за допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнання до частоти 4200) у навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалася (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть із розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що рідше продуктивність відеокарти та швидкості SSD Ігор: користуюся AMD 5600G BOX кілька місяців |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхається з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайти і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани та помилки в роботі. Макс Калдорей: користуюся AMD 5500 BOX кілька місяців |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
10 липня 2022, 22:49
Бyдет работать с мат платами на 550 чипсете? #
Бyдет ли работать с материнкой - Biostar B550MH?
1 лютого 2024, 05:40
Можно ли использовать с процесором NVIDIA GTX 1050? #
Показано 3 із 22 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Cezanne
Ціни на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | від 3 455 грн. | 49 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | від 3 688 грн. | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | від 3 501 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | від 4 729 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | від 5 075 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | від 4 805 грн. | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | від 4 560 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | від 5 451 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | від 4 921 грн. | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | від 5 499 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | від 4 904 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →