Зварювальний інвертор Deca I-PAC 335K
![]() |
Deca I-PAC 335K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca I-PAC 335K
Інверторний плазморіз Deca I-PAC 335K | 42 589 грн. |
| 57 254 грн. |
Зварювальний апарат Deca I-PAC 335K (115100) | 53 837 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →