Полотенцесушитель Genesis Aqua Fantasia 500x1000 80002
от 9 477 до 13 030 грн. Сравнить цены 8 → |
Модификации Genesis Aqua Fantasia 3
Характеристики
Genesis Aqua Fantasia 500x1000 80002 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genesis Aqua.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Genesis Aqua Fantasia 500x1000 80002
Цвет:
Сортировать
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 100x50 чорна 80002 | 10 530 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1000x500 чорний 61057 | 9 687 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Fantasia (80005) | 13 030 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 100x50 чорна 80005 | 13 030 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1000x500 білий 61058 | 9 687 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1000x500 графіт 61059 | 9 687 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Fantasia 100x50 см Чорний (GA-80002) | 9 477 грн. |
Рушникосушарка електрична Genesis Aqua Fantasia 100x50 см Чорний (GA-80005 | 11 610 грн. |
Закрыть
Рекомендуем