Полотенцесушитель Genesis Aqua Fantasia 500x800 80001
от 8 955 до 12 450 грн. Сравнить цены 8 → |
Модификации Genesis Aqua Fantasia 3
Характеристики
Genesis Aqua Fantasia 500x800 80001 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genesis Aqua.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Genesis Aqua Fantasia 500x800 80001
Цвет:
Сортировать
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 80x50 чорна 80001 | 9 950 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 800x500 чорний 61054 | 9 153 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Fantasia (80004) | 12 450 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 80x50 чорна 80004 | 12 450 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 800x500 білий 61055 | 9 153 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 800x500 графіт 61056 | 9 153 грн. |
Рушникосушарка електрична Genesis Aqua Fantasia 80x50 см Чорний (GA-80004) | 11 088 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Fantasia 80x50 см Чорний (GA-80001) | 8 955 грн. |
Закрыть
Рекомендуем