Полотенцесушитель Genesis Aqua Fantasia 500x1200 80003
от 10 098 до 13 720 грн. Сравнить цены 8 → |
Модификации Genesis Aqua Fantasia 3
Характеристики
Genesis Aqua Fantasia 500x1200 80003 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genesis Aqua.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Genesis Aqua Fantasia 500x1200 80003
Цвет:
Сортировать
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 120x50 чорна 80003 | 11 220 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1200x500 чорний 61060 | 10 321 грн. |
Genesis Aqua Сушка для рушників Fantasia (80006) | 13 720 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Fantasia 120x50 чорна 80006 | 13 720 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1200x500 білий 61061 | 10 321 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FANTASIA 1200x500 графіт 61062 | 10 321 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Fantasia 120x50 см Чорний (GA-80003) | 10 098 грн. |
Рушникосушарка електрична Genesis Aqua Fantasia 120x50 см Чорний (GA-80006 | 12 231 грн. |
Закрыть
Рекомендуем