Смартфон Google Pixel 7 Pro 256 ГБ
Видео 72Фото 17 |
Google Pixel 7 Pro 256 ГБ
2022 годPixel 7камерофонхороший звук120 ГцNFCбез microSDвлагозащитаfast chargeбеспроводная зарядкастереочистый AndroidUSB C 3 fastнет 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6ELTPOбез ЗУ
Экран:6.7 ", 3120x1440 (19.5:9), 512 ppi, 120 Гц
Память:256 ГБ, ОЗУ 12 ГБ
Процессор:Tensor G2
Камера:3 модуля, 50 МП, + 12 МП, и 48 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:212 г
Встроенная технология помощника звонков и автоответчика Pixel Call Assist. Помощник захвата кадра фронтальной камеры Guided Frame. Утилита повышения резкости и удаления нежелательных объектов даже с готовых фото. Запись видео в режиме 10-бит HDR.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Google Pixel 7 Pro 256 ГБ
Все цены 119 →Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB (Snow) (JP) pixel7pro | 29 091 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256 Gb JP Snow | 30 304 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB Obsidian | 27 799 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256Gb Hazel | 25 999 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/256GB Obsidian | 27 399 грн. |
eще 20 предложений
2 0 1 2 |
Загальне виконання;
Кастомізація та налаштування оболонки (кольори для інтерфейсу, кастомні екрани заставок тощо) Налаштування системи (дуже багато різних жестів, та різних фішок, перелічувати всі довго, як приклад: подвійний тап по задній кришці, пошук музики що грає на/з екрана блокування, тонка кастомізація режиму сну, затемнення екрану тощо) Фото Відео Кольори та яскравість екрану Швидкий та точний сенсор відбитку пальців у екрані Приємна робота адаптивної яскравості та багато інших дрібничок Не сама довготривала батарея
Відносно довга зарядка (20-80 це година +, 0-100 це дві та більше, приблизно) Відчутний нагрів при навантаженнях (металева рамка нагрівається доволі сильно з лівого боку так точно) Гірша підтримка 3G мереж (у порівнянні з Pixel) 3 - швидкість, якість та сила зв'язку помітно гірша, втім — юзабельна. Відносно низький рівень гучності на сповіщення (дзвінки - нормально) Іноді відвалюються сповіщення до пробудження екрану, чи приходять іноді раз на пів години, проблема скоріш за все - мережева, але як її вирішити поки не впевнений. Люся: пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
Влаштовує повністю Нічого зайвого Заок
руглений дисплей пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
Кожен день шкодую що купив це... Я купив його на старті не знаю як зараз але він абсолютно не вартий своїх грошей. - за ці гроші є моделі з ВДВІЧІ, і це без перебільшення вдвічі потужнішими CPU.
- з більш швидкою зарядкою. - та перевага у його фото можливостях порівняно з іншими сучасними моделями не настільки відчутна щоб робити з цього +, так вона є, але її помітно тільки якщо от прям вдивлятися. - і у інших моделей навіть дешевших довша підтримка Android. У корпорації яка є власником Android менша підтримка Мартін Філдман: пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
Показано 3 из 5 отзывов
eще 2 отзыва
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности мобильного телефона Google Pixel 7 Pro 256GB:
- Технология SuperRes Zoom для получения 10-кратного зума без потери качества, гибридный зум до 50x.
- Поддержка ультраширокоугольной камерой MacroFocus для съемки макро снимков.
Модификации Google Pixel 7 Pro
Цены на Google Pixel 7 Pro |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 Pro 128 ГБ | от 17 908 грн. | 157 предложений | ||
Google Pixel 7 Pro 256 ГБ | от 18 999 грн. | 119 предложений | ||
Google Pixel 7 Pro 512 ГБ | от 26 449 грн. | 100 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Як зазначали тут, батарея дійсно довго заряджається, але я не дуже погоджуюсь з тим, що і сідає вона так само швидко. В мене на день не супер активного користування (змішаний режим, десь на години 4-6 саме активного користування на день) його вистачить навіть з Always On, навіть якщо частину цього часу користуватись ним на вулиці з постійно ввімкненими GPS та Bluetooth, з такою батареєю хотілось би 1.5+ дні постійно, але маємо що маємо.
Швидкодію в іграх та інших суперскладних задачах не перевіряв, для користування мультимедія, месенджерів тощо вистачає, всі задачі робляться швидко та без проблем з оперативною пам'яттю (така проблема в мене була з минулим телефоном)
Фото/Відео це топ, не знаю де та хто бачив щось на такому ж рівні в інших телефонах, це реально магія.
Якби не воєнний стан, то телеоб'єктив би працював в мене на повну, знімаючи пейзажі та будівлі здалеку.
Стабілізація у режимі 1080 налаштовується дуже круто, і в "стандартному" режимі видає супер плавну картинку.
Звук, якість звуку динаміків перевіряти сенсу, як на мене, немає, вони грають, і не погано, але краще звичайно в навушниках.
Мінус тут можу дати за деякі доволі тихі звуки сповіщення, чи не завжди спрацьовуючи (саме звуки) сповіщень, що дуже бісить при їзді, наприклад.