Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Imprese

Змішувач Imprese Judit f03710801AB

Фото - Змішувач Imprese Judit f03710801AB
Фото 12
Imprese Judit f03710801AB
Колір
Призначеннядля біде
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Виливнемає
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)2 режими
Довжина шланга120 см
Монтаж
Тип монтажувбудовується в стіну
Блок змішування+
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
чорний
Глибина конструкції134 мм
Країна походження брендуЧехія
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
f03710801AB

f03710810AB

При повороті тримача за годинниковою стрілкою подається холодна вода. При подальшому повороті температура збільшується.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Imprese Judit f03710801AB

Усі ціни 6 →

Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE Judit прихованого монтажу хром латунь 70x70мм f03710801AB

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 100 грн.

Гігієнічний душ Imprese JUDIT хром глянцевий f03710801AB

San-lux.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE Judit прихованого монтажу хром латунь 70x70мм f03710801AB

Маркетплейс: Rozetka.ua  LATERNO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 300 грн.

Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE Judit прихованого монтажу чорний латунь 57x70мм f03710810AB

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 410 грн.

Гігієнічний душ Imprese JUDIT чорний матовий f03710810AB

San-lux.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE Judit прихованого монтажу чорний латунь 57x70мм f03710810AB

Маркетплейс: Rozetka.ua  LATERNO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 610 грн.