Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 5 250K Plus OEM (AT807683B9B4886)

Фото - Процесор Intel Core Ultra 5 250K Plus OEM
Відео 4Фото 5
Intel Core Ultra 5 250K Plus OEM
Основне
СеріяCore Ultra 5
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер18 cores
Performance6 cores
Efficient12 cores
Кількість потоків18 threads
Частота
Performance-core Base4.2 ГГц
Efficient-core Base3.3 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)159 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark52537 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП256 ГБ
Макс. частота DDR57200 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
AT807683B9B4886

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Intel Core Ultra 5 250K Plus OEM

Усі ціни 17 →

Процесор INTEL Core™ Ultra 5 250K Plus (AT807683B9B4886) AT807683B9B4886

+ 294 балів ITbox,
Офіційний партнер Intel
Itbox.ua
(Київ)
Поскаржитись
12 301 грн.

INTEL AT807683B9B4886

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
12 209 грн.

Процесор Intel Core Ultra 5 250K Plus 4.2(5.3)GHz 30MB s1851 Tray (AT807683B9B4886) AT807683B9B4886

Офіційний партнер Intel
Telemart.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 053 грн.

Процесор Intel Core Ultra 5 250k Plus (lga1851), Tray, 18x3.3 ГГц (Turbo Boost 5.3 ГГц, 18 потоків), Intel Graphics, ai Boos

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
13 269 грн.

Лоток Intel Core Ultra 5 250K Plus 4,2 ГГц (AT807683B9B4886)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
12 212 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 5 250K Plus OEM

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 5

Ціни на Intel Core Ultra 5
Intel Core Ultra 5 225 BOXвід 7 599 грн.66 пропозицій
Intel Core Ultra 5 225 OEMвід 7 888 грн.50 пропозицій
Intel Core Ultra 5 225F BOXвід 6 199 грн.87 пропозицій
Intel Core Ultra 5 225F OEMвід 6 681 грн.57 пропозицій
Intel Core Ultra 5 235 BOXвід 12 999 грн.6 пропозицій
Intel Core Ultra 5 235 OEMвід 17 535 грн.1 пропозиція
Intel Core Ultra 5 245 OEMвід 16 981 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 5 245K BOXвід 8 672 грн.74 пропозиції
Intel Core Ultra 5 245KF BOXвід 7 150 грн.76 пропозицій
Intel Core Ultra 5 245KF OEMвід 8 524 грн.43 пропозиції
Intel Core Ultra 5 245K OEMвід 11 119 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 5 250KF Plus BOXвід 10 590 грн.18 пропозицій
Intel Core Ultra 5 250KF Plus OEMвід 10 649 грн.15 пропозицій
Intel Core Ultra 5 250K Plus BOXвід 11 330 грн.17 пропозицій
Intel Core Ultra 5 250K Plus OEMвід 11 600 грн.17 пропозицій
Відеоогляди