Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus OEM (AT807683B9B4884)

Фото - Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus OEM
Відео 8Фото 5
Intel Core Ultra 7 270K Plus OEM
Основне
СеріяCore Ultra 7
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.7 ГГц
Efficient-core Base3.2 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.5 ГГц
Performance-core Max5.4 ГГц
Efficient-core Max4.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)250 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark68821 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП256 ГБ
Макс. частота DDR57200 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
AT807683B9B4884

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Intel Core Ultra 7 270K Plus OEM

Усі ціни 12 →

Процесор INTEL Core™ Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884

+ 400 балів ITbox, 1851, 24 ядра, 24 потоки, 3.7 GHz, 5.5 GHz, Максимальний TDP - 250 Вт, 3nm, L2: 40MB, L3: 36MB, Intel Grap... щеhics, Arrow Lake, Intel Thread Director, Intel Speed Shift Technology, Intel Turbo Boost Technology - 2.0, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Tray
Офіційний партнер Intel
Itbox.ua
(Київ)
Поскаржитись
17 875 грн.

Трей для процесора Intel Core Ultra 7 270K Plus (AT807683B9B4884)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
17 433 грн.

Процесор CPU Desktop Intel Ultra 7 270K Plus (36M Cache, up to 5.50 GHz, FCLGA18W) tray AT807683B9B4884SA4V6

icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
17 100 грн.

Процесор для настільних комп'ютерів Intel Ultra 7 270K Plus (36 МБ кешу, до 5,50 ГГц, FCLGA18W) AT807683B9B4884SA4V6

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
17 018 грн.

Процесор Intel Core Ultra 7 270K Plus Tray (AT807683B9B4884) AT807683B9B4884

Intel Core Ultra 7 270K Plus — це флагманський настільний процесор покоління Arrow Lake із серії Intel Core Ultra (Series 2),... щерозроблений для користувачів, яким потрібна серйозна обчислювальна потужність: від інтенсивного відеомонтажу та 3D-рендерингу до ігор і роботи з AI-застосунками. Виготовлений за 3-нанометровим технологічним процесом TSMC N3B, він забезпечує вищу продуктивність на ват порівняно зі
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
18 069 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 7 270K Plus OEM

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 7

Ціни на Intel Core Ultra 7
Intel Core Ultra 7 265 BOXвід 16 091 грн.41 пропозиція
Intel Core Ultra 7 265 OEMвід 22 098 грн.2 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265F BOXвід 13 390 грн.79 пропозицій
Intel Core Ultra 7 265F OEMвід 23 526 грн.1 пропозиція
Intel Core Ultra 7 265K BOXвід 14 509 грн.32 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265KF BOXвід 13 246 грн.82 пропозиції
Intel Core Ultra 7 265KF OEMвід 13 351 грн.58 пропозицій
Intel Core Ultra 7 265K OEMвід 15 749 грн.5 пропозицій
Intel Core Ultra 7 270K Plus BOXвід 16 332 грн.18 пропозицій
Intel Core Ultra 7 270K Plus OEMвід 16 949 грн.12 пропозицій
Відеоогляди