Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 9 285K OEM (AT8076806419)

Фото - Процесор Intel Core Ultra 9 285K OEM
Відео 6Фото 5
Intel Core Ultra 9 285K OEM
Основне
СеріяCore Ultra 9
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків24 threads
Частота
Performance-core Base3.7 ГГц
Efficient-core Base3.2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.7 ГГц / Intel Thermal Velocity Boost /
Частота TurboBoost Max 3.05.6 ГГц
Performance-core Max5.5 ГГц
Efficient-core Max4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)250 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark67373 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR56400 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Маркування виробника
AT8076806419

Використовуються P-ядра з архітектурою Lion Cove та E-ядра Skymont. Окремий NPU-блок продуктивністю 13 TOPS.
Відсутність підтримки Hyper-Threading у обох видів ядер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.

Купити Intel Core Ultra 9 285K OEM

Усі ціни 55 →

Процесор Intel Core Ultra 9 285K 4.2GHz (40MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806419) AT8076806419

Процесор Intel Core Ultra 9 для настільних ПК 285K. Завдяки підтримці PCIe 5.0 і 4.0 та DDR5, розблоковані процесори Intel Co... щеre Ultra 9 для настільних ПК (серія 2) оптимізовані для геймерів-ентузіастів і серйозних творців та забезпечують високу продуктивність. Сумісність із материнськими платами на базі набору мікросхем Intel 800 Series. Базова потужність процесора 125 Вт.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
29 294 грн.

Процесор Intel Core Ultra 9 285K (AT8076806419) AT8076806419

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
28 682 грн.

Процесор INTEL Core™ Ultra 9 285K (AT8076806419)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
28 294 грн.

Intel Core Ultra 9 285K (AT8076806419) AT8076806419

Процессор Intel Core Ultra 9 для настольных ПК 285K. Благодаря поддержке PCIe 5.0 и 4.0 и DDR5 разблокированные процессоры In... щеtel Core Ultra 9 для настольных ПК (серия 2) оптимизированы для геймеров-энтузиастов и серьезных создателей и обеспечивают высокую производительность. Совместимость с материнскими платами на основе набора микросхем Intel 800 Series. Базовая мощность процессора 125 Вт.
Luckylink.kiev.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
27 699 грн.

Процесор Intel Core Ultra 9 285K Tray (AT8076806419) UA

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
28 399 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 9 285K OEM

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 9

Ціни на Intel Core Ultra 9
Intel Core Ultra 9 285 BOXвід 23 859 грн.23 пропозиції
Intel Core Ultra 9 285 OEMвід 21 084 грн.18 пропозицій
Intel Core Ultra 9 285K BOXвід 24 459 грн.80 пропозицій
Intel Core Ultra 9 285K OEMвід 25 289 грн.55 пропозицій
Відеоогляди