Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Біти й торцеві голівки   /   Intertool

Біти / торцеві голівки Intertool ET-6024

Фото - Біти / торцеві голівки Intertool ET-6024
Фото 8
Intertool ET-6024
Загальна кількість одиниць
20 шт.
Посадковий квадрат
3/4 "
Торцеві голівки (6 граней)
16 шт.
Розміри торцевих головок (6 граней)
19 — 50 мм
Глибина торцевих головок
стандартні
Ключ тріскачка
Вороток
Подовжувач
/ 2 шт. /
Зберігання інструменту
металевий кейс
Офіційний сайт
intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool ET-6024

Усі ціни 7 →

Набір інструментів 3/4\", 20 од. (гол. 19-50 мм) металевий кейс INTERTOOL ET-6024 ET6024

Набір з професійної лінійки має високий клас якості інструментів, що дозволяє впоратися з найскладнішими та найва... щежчими роботами. Використовується в автомайстернях, на СТО, а також стане чудовим помічником на довгі роки домашньому майстру в побуті, у гаражі тощо. Інструмент для ремонту важкої техніки Інструменти цього набору вирізняються великими розмірами та
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 575 грн.

Набір торцевих головок із тріскачкою Intertool ET-6024 20шт

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 349 грн.

Набір інструменту Intertool ET-6024

Призначення набору: автомобільний / Комплектація набору: комірчики, торцеві головки / Упаковка: металевий кейс
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 606 грн.

Професійний набір інструментів Intertool 3/4 ", 20 предметів (ET-6024)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 849 грн.

Intertool Intertool ET-6024 123520

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 124 грн.

Набір інструментів, проф., 3/4", Cr-V, 20 од., головки: 19-50 мм, металевий кейс INTERTOOL (ET-6024) UA ET-6024

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 499 грн.

Набор инструментов профессиональный INTERTOOL ET-6024 (3/4", 20 ед ( гол.19-50мм ) металлический кейс)

Набор из профессиональной линейки с высоким классом качества инструментов позволяет справиться с самыми сложными и тяжелыми... щеработами. Используется в автомастерских, на СТО, а также станет отличным помощником на долгие годы домашнему мастеру в быту, в гараже и пр. Инструмент для ремонта большой техники Инструменты, которые входят в состав данного набора, отличаются большими
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
5 221 грн.

Динаміка цін на Intertool ET-6024

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна