Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool ET-6073

Фото - Набір інструментів Intertool ET-6073
Відео 1Фото 15
Intertool ET-6073
Основне
Загальна кількість одиниць72 шт.
Посадковий квадрат1/2, 1/4 "
Головки і біти
Торцеві головки (6 граней)23 шт.
Розміри торцевих головок (6 граней)4 — 32 мм
Свічкові головки2 шт.
Біти20 шт.
Перехідник1 шт.
Ключ-тріскачка2 шт.
Рукоятка викрутки1 шт.
Карданний шарнір2 шт.
Подовжувачжорсткий / 2 шт. /
Ключі
Комбіновані ключі7 шт.
Розміри гайкових ключів5 – 15 мм
Шестигранні ключі3 шт.
Розміри шестигранних ключів2 — 3 мм
Загальні приналежності
Викрутка4 шт.
ШліцьовіSL6x68, SL8x100
ХрестовіPH1x38, PH2x100
Молоток1 шт.
Плоскогубці / довгогубці1 шт.
Кліщі переставні
Струбцина
Додатково
Зберігання інструментупластиковий кейс
Вага6.27 кг
Офіційний сайтintertool.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2015
Комплектація може відрізнятися залежно від року випуску
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool ET-6073

Усі ціни 7 →

Набір інструментів професійний 1/2\" & 1/4\" 72 од. INTERTOOL ET-6073 ET6073

Набір з професійної лінійки має високий клас якості інструментів, що дозволяє впоратися з найскладнішими та найва... щежчими роботами. Використовується в автомайстернях, на СТО, а також стане чудовим помічником на довгі роки домашньому майстру в побуті, у гаражі тощо. Інструмент на будь-який випадок Головна особливість набору в його комплектації. Основою комплекту є дві
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 978 грн.

Професійний набір інструменту Intertool ET-6073

Призначення набору: універсальний / Комплектація набору: шестигранні ключі, плоскогубці, молотки, комірчики, біти, біти, викр... щеутки, торцеві головки / Упаковка: пластиковий кейс
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 349 грн.

Intertool ET-6073

380-volt.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 5
Поскаржитись
3 899 грн.

Набір інструментів, проф., 1/2" + 1/4", Cr-V, 72 од., головки: 4-32 мм, біти 20 од., ключі: 8-15 мм, кейс INTERTOOL (ET-6073

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 999 грн.

Набор инструментов профессиональный INTERTOOL ET-6073 (1/2" & 1/4" 72ед ( гол.4-32мм, гол.удл.5-9мм, кл.комб.10-19мм), Cr-V)

Набор из профессиональной линейки с высоким классом качества инструментов позволяет справиться с самыми сложными и тяжелыми... щеработами. Используется в автомастерских, на СТО, а также станет отличным помощником на долгие годы домашнему мастеру в быту, в гараже и пр. Инструмент на любой случай Главная особенность набора в его комплектации. Основой комплекта являются две
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
3 740 грн.

Професійний набір інструментів Intertool 1/4 ", 1/2", 72 предмета (ET-6073)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 499 грн.

Intertool Intertool ET-6073 117079

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 249 грн.

Динаміка цін на Intertool ET-6073

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди