Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool HT-1204

Фото - Набір інструментів Intertool HT-1204
Фото 6
Intertool HT-1204
Загальна кількість одиниць
15 шт.
Комбіновані ключі
Розміри гайкових ключів
6 — 22 мм
Зберігання інструменту
чохол / сумка
Вага
1.45 кг
Офіційний сайт
intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-1204

Набір ключів комбінованих 15 шт, 6-19, 22 мм CrV INTERTOOL HT-1204 HT1204

Можливості До набору INTERTOOL HT-1204 увійшли ріжково-накидні ключі, розмірами: 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 і 22 мм. Це дозволяє обрати необхідний розмір під будь-які завдання для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань гайок та болтів. Висока якість виготовлення Ключі виготовлені з міцної Cr-V сталі... ще, не схильної до руйнування, мають збільшений запас міцності та витримують
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
572 грн.

Набор ключей комбинированных INTERTOOL HT-1204, 15 шт. 6-19, 22мм, Cr-V, в чехле

Возможности Набор рожково-накидных ключей INTERTOOL HT-1251 с широкой комплектацией: 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30 мм, позволит подобрать необходимый размер под любые задачи для монтажа и демонтажа резьбовых соединений гаек и болтов. Высокое качество изготовления Ключи изготовлены из прочной Cr-V стали, не подверженной разру... щешению, обладают повышенным запасом прочности и выдерживают
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
506 грн.

Набір ключів комбінованих 15 од, ріжкові та гайкові ключі 6-19 22 мм Cr-V INTERTOOL HT-1204

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
825 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-1204

Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1204:
• Розміри:
• 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 мм