Каталог   /   Туризм и рыбалка   /   Отдых и кемпинг   /   Каркасные бассейны   /   Intex

Каркасный бассейн Intex 26334

Фото - Каркасный бассейн Intex 26334
Фото 5
Intex 26334
Цвет
Объем
30.1 м³
Фильтр
песочный
6000 л/ч
Дополнительно
лестница / 132 см /
тент
подстилка
Материал стенок
ПВХ
Размеры
610x610x122 см
Вес
134 кг
Дата добавления на E-Katalog
июнь 2019
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intex 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intex.
Как выбрать каркасный бассейнВыбираем удобный и безопасный каркасный бассейн оптимальной формы и размеров для спорта, релакса и развлечений

Купить Intex 26334

Все цены 44 →

Басейн Intex каркасний 610-122 см (26334) (30079л, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент, в коробці)

Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
36 369 грн.

БАСЕЙН КАРКАСНИЙ INTEX, 610 Х 122 СМ, 30079 Л, ФІЛЬТР-НАСОС, СХОДИ, ПІДСТИЛКА ТЕНТ 26334

Каркасний басейн 26334 Intex має унікальну конструкцію, яка перевершує за міцністю та стійкістю класичні каркасні басейни. Ма... ещетеріал чаші басейну складається з трьох шарів: два шари щільного вінілу та один – поліестр для особливої ​​міцності. Крім того, збірка займає менше часу (90 хвилин) і стала набагато простіше, за рахунок використання унікальних кріпильних деталей. Основу
More-doma.uaМенее года
(Харьков)
Пожаловаться
39 600 грн.

Каркасний басейн Intex 26334, 610 х 122 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 7 900 л/год, тент)

Pool.uaС нами 7 лет
(Ужгород)
Пожаловаться
35 990 грн.

Каркасний басейн Intex 26334 ULTRA XTR (610х122см пес. фільтр, сходи, підкладка, тент) Акція!

АЛЛОС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: 6 мес.
Пожаловаться
34 572 грн.

Басейн каркасний Intex 26334 (610-122см), 30079 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky С нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
42 612 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Intex 26334