Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28272

Фото - Каркасний басейн Intex 28272
Відео 3Фото 2
Intex 28272
Колір
Об'єм
3.8 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
300х200х75 см
Вага
21.5 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28272

Усі ціни 99 →

Каркасний басейн Intex 200х300х75 см (28272)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 100 грн.

Басейн каркасний Intex 28272

Каркасний басейн Intex 28272 ідеально підходить для сімейного відпочинку влітку. Завдяки простоті монтажу без використання ін... щеструментів, його можна швидко встановити на будь-якій ділянці. Розміри 300 x 200 x 75 см і об’єм 3834 літри забезпечують комфортне купання для кількох людей. Висока міцність досягається завдяки трьохшаровій конструкції з міцного PVC та посиленню з нейлонової сітки, що запобігає проколам і зношуванню. Внутрішня поверхня з мозаїчним малюнком у кольорах біло-блакитного створює приємну атмосферу для відпочинку. Встановлення займає кілька хвилин: розкладіть покриття, зберіть каркас і заповніть водою. Цей басейн є надійним рішенням для літнього сезону, оскільки він поєднує високоякісні матеріали та зручний дизайн. Вибір Intex 28272 гарантує вам доступ до широкого асортименту аксесуарів та підтримки від виробника, що підтверджує його популярність і довіру серед споживачів. Це практичне та довговічне рішення для створення власної водяної зони відпочинку у дворі.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 317 грн.

Каркасний басейн Intex 28272-4, 300 х 200 х 75 см (басейн, підстилка, фільтр 2 006 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
6 025 грн.

Басейн каркасний прямокутний INTEX, 300Х200Х75 СМ IN-28272

Басейн Каркасний Прямокутний Intex 28272, 300х200х75 см - це великий сімейний басейн, в якому можуть уміститися всі члени сім... ще'ї у спекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам знадобиться 1-2 особи та
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
4 580 грн.

Басейн Intex Frame 28272 300x200x75 см

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
4 473 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28272

anonim
10 лютого 2019, 13:38
Запитання про Intex 28272
Доставка в іванівську область, приволзьк чи фурманів скільки коштує?
anonim
7 січня 2018, 15:39
Запитання про Intex 28272
У Магадан можна поставити?
Післяплатою можна?
anonim
22 травня 2016, 19:51
Запитання про Intex 28272
Як зібрати басейн?
Втратив інструкцію. Трубки сполучні різної довжини. Заплутався.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди