Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 26340

Фото - Каркасний басейн Intex 26340
Відео 2Фото 7
Intex 26340
Колір
Об'єм
47.2 м³
Фільтр
пісочний
10000 л/год
Додатково
драбина / 132 см /
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
732x732x132 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 26340

Усі ціни 28 →

Каркасний басейн Intex 26340-6в1, 732 x 132 см (басейн, підстилка, драбина, альгенікс, хлор таблетки, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
44 052 грн.

Каркасний басейн Intex 26340 (732-132см), 47241 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
53 860 грн.

Каркасний басейн Intex 26340 (732-132см), 47241 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  МАЙЯ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
54 499 грн.

Каркасний басейн Max Intex 26340-10в1, 732 x 132 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 12 000 л/год, пісок, альгенікс, хлор

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
56 471 грн.

Каркасний басейн Intex 26340, 732 x 132 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 10 500 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
44 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 26340

Відеоогляди