Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 28212

Фото - Каркасний басейн Intex 28212
Intex 28212
Колір
Об'єм
6.5 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
366х366х76 см
Вага
28 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 28212

Усі ціни 83 →

Каркасний басейн Intex Metal Frame Pool (28212), 366*76 см (2 006 л/ч)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
5 949 грн.

Басейн каркасний Intex 28212

Басейн каркасний Intex 28212 — це надійне та зручне рішення для літнього відпочинку у власному дворі. Завдяки своїй великій м... щеісткості у 6503 літри він ідеально підходить для сімейних розваг та активного водного відпочинку. Висота 76 см забезпечує комфортне плавання, а діаметр 366 см дозволяє легко розмістити кілька людей одночасно. Виготовлений з високоякісного 3-шарового ПВХ, цей басейн
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 112 грн.

Басейн каркасний 16в1 INTEX 28212, 366 x 76 см + бульбашкова машина

Басейн каркасний (Intex 28212) швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для... щецього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту. Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 061 грн.

Басейн Intex 28212 366x76

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 912 грн.

Басейн каркасний 16в1 INTEX 28212, 366 x 76 см + машина для створення бульбашок DM-28212-M

Басейн каркасний (Intex 28212) швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна п... щеоверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту. Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
9 200 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28212