Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 56451

Фото - Каркасний басейн Intex 56451
Intex 56451
Колір
Об'єм
0.5 м³
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
152х152х25 см
Дата додавання на E-Katalog
травень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 56451

Усі ціни 61 →

Intex 56451

Круглий дитячий басейн intex 56451 - надійна конструкція, здатна перенести будь-яке навантаження, яке активно вигадують діт... щеи, захоплені грою. Перед використанням достатньо розгорнути басейн на рівній поверхні та наповнити водою. Стіни виконані з жорсткого пластикового матеріалу, борти тримають форму навіть при активному використанні. Завдяки невеликим розмірам, виріб займає трохи місця, а вода під сонцем нагрівається швидко.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
459 грн.

Басейн дитячий каркасний Intex 56451-1 «Пляж на мілководді», 152 х 25 см, з кульками 10 шт.

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
428 грн.

Басейн Intex Веселий пляж, 152x25 см, 370 л, 56451

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
496 грн.

Дитячий басейн Intex 56451 (6941057454511)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
469 грн.

Басейн дитячий каркасний Intex 56451-2 «Пляж на мілководді», 152 х 25 см, з кульками 10 шт, підстилкою

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
567 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 56451