Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 26732

Фото - Каркасний басейн Intex 26732
Intex 26732
Колір
Об'єм
24.3 м³
Фільтр
картриджний
5678 л/год
Додатково
драбина
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
549х549х122 см
Вага
90 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2019
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 26732

Усі ціни 58 →

Басейн каркасний Intex 26732GN

Просторий каркасний басейн Intex 26732GN забезпечує комфортний сімейний відпочинок на свіжому повітрі: міцна порошково фарбов... щеана сталева рама та стійкий до пошкоджень тришаровий ПВХ гарантують довготривалу експлуатацію, а діаметр 549 см і висота 122 см створюють достатній простір і глибину для дорослих і дітей; об’єм до 24311 л (при наповненні 90 %) підходить для великої компанії,
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
29 371 грн.

Басейн каркасний INTEX, 549X122СМ (ФІЛЬТР-НАСОС, СХОДИ, ТЕНТ) IN-26732

Круглий Каркасний Басейн Intex 26732, 549x122см (фільтр-насос, сходи, тент) - це великий сімейний басейн, в якому можуть уміс... щетитися всі члени сім'ї у спекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
24 300 грн.

Каркасний басейн Intex 26732, 549 x 122 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 5 678 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
24 599 грн.

Каркасний басейн Intex 26732 Premium (549х122см карт. фільтр, сходи, підкладка, тент) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
23 349 грн.

Басейн каркасний Intex 26732 (549-122см), 24311 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
28 764 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 26732