Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Intex

Каркасний басейн Intex 26384

Фото - Каркасний басейн Intex 26384
Відео 2Фото 6
Intex 26384
Колір
Об'єм
16.8 м³
Фільтр
пісочний
4500 л/год
Додатково
драбина / 132 см /
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
478x478x124 см
Вага
235 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2019
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Intex 26384

Усі ціни 28 →

БАСЕЙН КАРКАСНИЙ INTEX, 478Х124 СМ (ПІСОЧНИЙ НАСОС, СХОДИ, ТЕНТ) IN-26384

Басейн Каркасний Круглий Intex 26384, 478х124 см - це великий сімейний басейн, в якому можуть уміститися всі члени сім'ї у сп... щеекотний літній час. Басейн складається з міцних металевих стійок та ПВХ чаші, що є стандартною комплектацією всіх каркасних басейнів. Матеріал каркасу корозійностійкий і не боїться вологи та попадання води. Для встановлення басейну вам знадобиться 1-2 особи та 60
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
63 800 грн.

Каркасний збірний басейн Intex 26384, 457 х 122 см (478 х 124 см) (басейн, підстилка, драбина, фільтр 5 700 л/год, тент)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
55 999 грн.

Басейн каркасний Intex 26384 (457-122см), 16805 л

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
68 170 грн.

Басейн каркасний круглий Intex 26384, 478х124 см, пісочний фільтр-насос 5700 л/год, драбина, тент, підстилка (Intex26384)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
74 999 грн.

Збірний басейн Intex 26384 GRAPHITE GRAY (478х124 см) з пісочним фільтром, драбиною, підкладкою і тентом 40132

Збірний басейн Intex 26384 GRAPHITE GRAY – це відмінний вибір для сімейного відпочинку або веселих зустрічей з друзями на дач... щеі. Спеціальний тришаровий матеріал і оцинкована сталь з антикорозійним покриттям забезпечують міцність і довговічність. Інноваційна конструкція рами дає змогу зібрати басейн за 120 хвилин без інструментів. У комплекті з басейном поставляються драбина, захисний тент, підкладка під басейн і пісочна фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання. Розміри: 478х124 см Об'єм басейну (90%): 16 805 л Фільтр Krystal Clear, продуктивність: 5678 л/год Технологія аерації ™
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
55 212 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 26384

Відеоогляди