Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 57180

Фото - Надувний басейн Intex 57180
Intex 57180
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
540 л
Матеріал
вініл
Розміри
203x152x48 см
Висота бортів
48 см
Вага
4 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 57180

Усі ціни 82 →

Басейн надувний Intex 57180 NP, Сімейний 203х152х48см (об'єм 540л, 3+, вага 3.5кг)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 083 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57180 (203х152х48 см) 31394

Басейн Intex 57180 - це ідеальний варіант для купання та відпочинку дітей віком від 3 років. Завдяки невеликим габаритам і не... щевеликій вазі його можна брати з собою на природу, дачу або море. Установка басейну займає 10 хвилин. Чаша виготовлена ??з тришарового армованого лайнера, а 2 надувних кільця забезпечать максимальну стійкість. У комплекті з басейном поставляється латка, за допомогою якої можна самостійно усунути невеликі механічні пошкодження. Розміри: 203х152х48 см Об'єм басейну: 540 л Встановлення: тільки наземне
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
903 грн.

Басейн надувний дитячий Intex 57180 (203х152х48см) (31394) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
869 грн.

Дитячий надувний басейн Intex 57180 «Сімейний», 203 х 152 х 48 см

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
899 грн.

Intex Басейн надувний 57180 NP «Сімейний» 203х152х48см, об`єм=540л, 3+, вага 3,5кг

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 074 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 57180