Змішувач Kraus KPF-1680
![]() |
Kraus KPF-1680 |
|
|
Металева конструкція не містить свинець. Захист від відбитків пальців
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Змішувачі: відповіді на найпоширеніші питанняВідповідаємо на найважливіші питання, що стосуються змішувачів

Як вибрати змішувачОсновні критерії вибору якісного змішувача для різних потреб
Купити Kraus KPF-1680
Усі ціни 16 →| 12 431 грн. | ![]() |
Змішувач для кухні Kraus Sellette KPF-1680CH | 6 699 грн. | ![]() |
| 15 050 грн. |
Змішувач для кухонного миття Kraus KPF-1680SFS | 15 050 грн. |
Змішувач кухонний KRAUS KPF-1680SFS | 15 050 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →