Летняя шина Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H
Видео 4Фото 5 |
Выберите размер шин
Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H 235/55 R18 100 H 235/55 R18 100 V |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kumho 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kumho.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H
Все цены 31 →Шина Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H | 3 714 грн. |
Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H | 3 731 грн. |
Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H | 3 590 грн. |
Kumho Crugen HP91 (235/55R18 100H) | 3 727 грн. |
Летние шины Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H 1001784231 | 3 831 грн. |
eще 20 предложений
Брав для пікапа L200 triton Sportero. Лише перший день, без зауважень. Спочатку здалось, що збільшився розхід палива, але трохи більше норми качнув і розхід нормальний. Для 3х тонн 6,5 дизеля по трасі - це прекрасний показник. Гума зроблена для преміум позашляховиків типу Порше каен, але ще не розганявся більше 110 але індекс "V" вже говорить про високий клас. Помітив, що по асфальту як відкрити вікно вона не шуршить а ледве чутно співає, перший раз чую такий звук. Прекрасно котиться. Порівнюю з зимовим Бріджстоуном і літньою Йокохамою. Якогось вау ефекту немає, але і жодного зауваження придумати не можу. Здалось, що в деяких моментах з'являється в рулі малопомітна колійність, а може придираюсь після зимової гуми. По грунтовці з гавієм камінці трохи стріляють по підкрилкам - це нормально через новий протектор. Обкатаємо, якщо будуть зміни - напишу. Балансувалась чудово, на одному диску взагалі зняли всі балансири, перший раз таке бачу, щоб колесо такого розміру без балансирів. Тиждень тому ще брав теж літні турецькі Гудієри на Сітроен, так їх на на шиномонтажі обвішали грузами по 90грам, як Газель )) Так що гучний бренд не завжди показник якості. Нова модель, тепер для європейського ринку. Півд.Корея, не гірше Японії. Добре балансуються, ціна/якість найкраща. Не жорстка, низька шумність, кермується нормально, гальмує нормально. поки що нема. Про зносостійкість ще сказати не можу. Anatoly Traxel: пользуюсь Kumho Crugen HP91 265/70 R16 112V менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H
Цены на Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100H | от 3 574 грн. | 31 предложение | ||
Kumho Crugen HP91 235/55 R18 100V | от 3 650 грн. | 24 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →