Смеситель Zerix SUS-011 ZX3125
Zerix SUS-011 ZX3125 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-011 ZX3125
Все цены 9 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX SUS сатин нержаві | 687 грн. |
Змішувач для кухні Zerix SUS-011 REFLECTOR (ZX3125) | 687 грн. |
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX SUS-011 REFLECTOR (ZX3 | 687 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS-011 REFLECTOR (ZX3125) | 687 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 Zerix SUS-011 Reflector (ZX3125) | 687 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →