Кондиціонер Midea MA-24N1D0 70 м²
![]() | Товар застарів Тип: спліт-система; Площа приміщення (м²): 70; Режими та програми: Режими роботи: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; Функції: інвертор; таймер; авторестарт; самодіагностика; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7000 |
Midea MA-24N1D0 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Всі характеристики
Характеристики MA-24N1D0
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Кондиціонер Midea MA-09N1D0 26 м² є відмінним вибором для тих, хто шукає ефективний та багатофункціональний пристрій для охолодження та обігріву приміщення. Інверторний компресор дозволяє ефективно опалювати квартиру взимку, забезпечуючи комфортну температуру. Зовнішній блок оснащений автоматичним підігрівом картера, що запобігає намерзанню льоду, а нічний режим забезпечує тиху роботу вночі. Кондиціонер має безліч функцій, таких як режим Eco та можливість підключення модуля WI-FI, що робить його ще більш зручним у використанні. Пульт дистанційного керування зрозумілий і зручний, що додає комфорту в експлуатації. Загалом, Midea MA-09N1D0 є надійним і функціональним рішенням для підтримки оптимального клімату в приміщенні.
Переваги
Це нова спліт-система, модель 2020 року. Якщо чесно, дизайн підкорив не лише мою дружину, а й мене. Ми вибирали кондиціонер для спеки та для холоду, оскільки погода зараз непередбачувана і за останніми роками, опалювальний сезон починається і закінчується, коли погода за вікном ще холодна. Що залучило в цій моделі – це якісні багатофункціональні режими, технології які використовуються у цій системі – на рівні. Зовнішній блок оснащений автоматичним підігрівом картера компресора, що дозволяє запобігти намерзанню льоду при режимі обігріву. Зараз використовуємо режим Eco - економія електрики і 24 градуси постійно в кімнаті, цілком комфортна температура. Так само купили модуль WI-FI, дуже зручно повертатися додому, а там уже прохолода, тому що ти включив інвертор через мобільний застосунок. Мобільний застосунок завантажувати безкоштовно. Насправді, багато функцій, пульт зручний і зрозумілий. Задоволені покупкою. автоматичним підігрівом картера компресора, режим Eco, модуль WI-FI (докупається), багато функцій, пульт зрозумілий і зручний немає |
Хотів саме інверторний, щоби можна було взимку опалювати квартиру. Повішали в кімнаті, потужності вистачає на всю площу квартири, справляється повністю як з охолодженням, так і з опаленням усієї площі. Працює тихо, на ніч вмикаю нічний режим. Протяг сильного не створює, ще не разу не прозирало, хоча часто сиджу навпроти нього. нічний режим, непогано гріє взимку немає |
Додати відгук
Модификації Midea MA-24N1D0
| Ціни на Midea MA-24N1D0 |
|---|---|---|---|---|
| Midea MA-09N1D0 26 м² | від 11 820 грн. | 3 пропозиції | ||
| Midea MA-12N1D0 35 м² | від 13 580 грн. | 3 пропозиції | ||
| Midea MA-18N1D0 50 м² | від 31 990 грн. | 2 пропозиції | ||