Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Умивальники   /   Miraggio

Умивальник Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм

Фото - Умивальник Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм
Фото 5
Miraggio Lex R 700 00101701
Колір
Тип монтажу
накладний на стільницю
Матеріал умивальника
штучний камінь
Форма
овальна
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
5 років
Габарити (ШхГхВ)
690x380x119 мм
Вага
10.38 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Маркування виробника
00101701

00101802

Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні. Гарантія від виробника — 5 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.

Купити Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм

Умывальник Miraggio Lex R 690 Матовый

Miraggio – Украинский лидер композитных изделий Miraggio – лидер на украинском рынке по производству сантехники из искусственного камня, а именно умывальники, ванны, душевые поддоны и кухонные мойки. Уже на старте своей деятельности компания была обречена на успех. Современные технологии и правильный подход к делу сделали продукцию Мираджио востреб... щеованной. Немаловажно упомянуть о
Aqua-home.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Поскаржитись
6 993 грн.

Умивальник LEX R Miraggio

Маркетплейс: Rozetka.ua  San Varshavskiy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 485 грн.

Умывальник Miraggio Lex R 690 Глянец

Miraggio – Украинский лидер композитных изделий Miraggio – лидер на украинском рынке по производству сантехники из искусственного камня, а именно умывальники, ванны, душевые поддоны и кухонные мойки. Уже на старте своей деятельности компания была обречена на успех. Современные технологии и правильный подход к делу сделали продукцию Мираджио востреб... щеованной. Немаловажно упомянуть о
Aqua-home.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Поскаржитись
5 481 грн.

Динаміка цін на Miraggio Lex R 700 00101701 690 мм

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна