Смеситель REA Buzz REA-B3421
Фото 10 |
REA Buzz REA-B3421 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Buzz REA-B3421
Все цены 15 →Rea Rea Buzz REA-B3421 | 4 294 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом REA BUZZ BLACK чорни | 4 294 грн. |
Змішувач для ванни Rea Buzz чорний (REA-B3421) REA-B3421 | 4 294 грн. |
Rea змішувач для ванни Rea Buzz black (REA-B3421) | 4 294 грн. |
Змішувач для ванни та душу REA BUZZ BLACK REA-B3421 | 4 294 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →