Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1

Фото - Диск Replica RB30 (7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1)
Порівняти ціни 6 →
Діаметр (R):17 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):57.1 мм
Виліт (ET):40 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica RB30 1
Характеристики
Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1
Ширина диска
7.5 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
57.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1

Диски Replica Skoda (RB30) 7,5x17 5x112 ET40 DIA57,1 (HS)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
5 853 грн.

Replica Skoda RB30 HS R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 753 грн.

Replica Volkswagen RB30 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1

infoshina.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 764 грн.

Диски Replica Volkswagen (RB30) 7,5x17 5x112 ET40 DIA57,1 (HВ)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись

Replica Volkswagen RB30 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 763 грн.

Replica Skoda RB30 HS R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1

infoshina.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1