Литий диск Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1
![]() | Порівняти ціни 6 → Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replica RB30 1
Характеристики
Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RB30 7,5x17/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
![]() | Диски Replica Skoda (RB30) 7,5x17 5x112 ET40 DIA57,1 (HS) | 5 853 грн. |
Replica Skoda RB30 HS R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 6 753 грн. |
![]() | Replica Volkswagen RB30 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 6 764 грн. |
![]() | Диски Replica Volkswagen (RB30) 7,5x17 5x112 ET40 DIA57,1 (HВ) | 5 853 грн. |
Replica Volkswagen RB30 HB R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 6 763 грн. |
![]() | Replica Skoda RB30 HS R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 6 764 грн. |
Схожі