Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica TL0313 8x18/5x112 ET39 DIA66,6

Фото - Диск Replica TL0313 (8x18/5x112 ET39 DIA66,6)
Порівняти ціни 3 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):66.6 мм
Виліт (ET):39 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica TL0313 1
Характеристики
Replica TL0313 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
39 мм
Діаметр центрального отвору
66.6 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Прихована розболтовка
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica TL0313 8x18/5x112 ET39 DIA66,6

Replica Audi TL0313 (R18 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6) silver

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 286 грн.

Литые диски Replica AUDI TL0313 8,0x18 PCD5x112 ET39 D66,6 S

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
6 491 грн.

Replica TL0313 (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) silver

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
6 645 грн.

Динаміка цін на Replica TL0313 8x18/5x112 ET39 DIA66,6