Литий диск Replica BK690 8x18/5x112 ET42 DIA66,6
від 5 526 до 6 401 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Replica BK690 9
Характеристики
Replica BK690 8x18/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK690 8x18/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
Replica MERCEDES-BENZ BK690 8,0x18/5x112 D66,6 ET42 GP | 5 526 грн. |
Replica Audi BK690 (R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6) GP | 5 690 грн. |
Replica Mercedes Benz BK690 GP R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 6 162 грн. |
Replica Audi BK690 GP R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 6 389 грн. |
Replica Audi BK690 GP R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 6 401 грн. |
Replica AUDI BK690 8,0x18/5x112 D66,6 ET42 GP | 5 526 грн. |
Replica Mercedes BK690 GP R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 6 389 грн. |
Replica Mercedes BK690 GP R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 6 401 грн. |
Закрити
Схожі