Литий диск Zorat BK967 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 5 | від 5 316 до 6 512 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat BK967 5
Характеристики
Zorat BK967 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK967 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW BK967 R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 (BP) 1000999672 | 5 541 грн. |
ZW BK967 8,5x18/5x112 D66,6 ET35 BP | 5 526 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK967 (R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BP | 6 237 грн. |
ZW BK967 (R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BP | 5 690 грн. |
Диски ZW BK967 8,5x18 5x112 ET35 DIA66,6 (BP) | 5 316 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі