Набор посуды Tefal Ingenio Emotion L897SD74
Фото 15 |
Tefal Ingenio Emotion L897SD74 |
|
Антипригарное покрытие Titanium Pro.
Подходит для всех источников тепла, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tefal 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tefal.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tefal Ingenio Emotion L897SD74
Все цены 14 →TEFAL INGENIO EMOTION L897SD74 | 5 530 грн. |
TEFAL INGENIO EMOTION L897SD74 | 5 502 грн. |
Набір посуди TEFAL Ingenio Emotion, 13 пр., (L897SD74) | 6 399 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 13 предметів L897SD74 | 6 399 грн. |
Набор посуды Tefal Ingenio Emotion, 13пр., нержавеющая сталь, стекло, плас | 6 337 грн. |
eще 9 предложений
Дуже приємний набір, з якісним антіпригарним покриттям, майже весь набір при зберіганні займає дуже мало місця, а ще й додаткова можливість використовувати пательні у духовці.Додаткові кришки для зберігання каструль у холодильнику трошечки не до кінця закриваються, але в принципі це не впливає на "герметичність".Кришки для пательні дуже зручні, але мити їх не так зручно через гумовий обід.Чи вартий він своїх грошей? По акції - 100% так. За повну ціну - не впевнений. - якість виробів
- зовнішній вигляд - система знімних ручок - товсте дно - якісне антипригарне покриття - займає небагато місця - кришки в наборі не для всіх ємностей
- на ручках кріплення що контактує з внутрішньою поверхнею - просто сталеве, без м'яких накладок, чи чогось ще і потенційно може пошкодити поверхню - ціна Alexander Andreyanov: пользуюсь Tefal Ingenio Emotion L897SD74 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Комплектация:
- Кастрюля 16 см
- Кастрюля 18 см
- Кастрюля 20 см
- Сковорода 22 см
- Сковорода 24 см
- Сковорода 28 см
- Стеклянная крышка 16/18/20 см
- Съемные ручки 2 шт
- Пластиковые крышки 2 шт
РекомендуемСравнить в таблице →