Frap H49 F2049-6
Photos 7 |
Frap H49 F2049-6 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Frap H49 F2049-6
All prices 13 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP настінного монтажу одноважільний чорни | 3 139 ₴ |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром 1040773 | 3 139 ₴ |
Гигиенический душ FRAP F2049-6 | 2 825 ₴ |
Гігієнічний душ із змішувачем Frap F2049-6 (1040773) | 3 139 ₴ |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром | 3 139 ₴ |
8 more offer(s)
We recommendCompare using chart →