Змішувач Frap H49 F2049-6
Фото 7 |
Frap H49 F2049-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H49 F2049-6
Усі ціни 13 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP настінного монтажу одноважільний чорни | 3 139 грн. |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром 1040773 | 3 139 грн. |
Гигиенический душ FRAP F2049-6 | 2 825 грн. |
Гігієнічний душ із змішувачем Frap F2049-6 (1040773) | 3 139 грн. |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром | 3 139 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →