Смеситель Frap H49 F2049-6
Фото 7 |
Frap H49 F2049-6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Frap H49 F2049-6
Все цены 7 →Змішувач для гігієнічного душу FRAP настінного монтажу одноважільний чорни | 3 139 грн. |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром 1040773 | 3 139 грн. |
Гигиенический душ FRAP F2049-6 | 2 825 грн. |
Гігієнічний душ із змішувачем Frap F2049-6 (1040773) | 3 139 грн. |
Змішувач для душ з гігієнічною лійкою Frap F2049-6, чорний/хром | 3 139 грн. |
Смеситель для гигиенического душа наружного монтажа 150 мм Frap F2049-6, ч | 2 668 грн. |
Гігієнічний душ із змішувачем Frap F2049-6 Чорний | 3 139 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →