Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-10142
Фото 7 | від 68 002 до 76 173 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3070 Ti, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 101
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-10142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-10142
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10142) | 68 002 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10142) | 68 002 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 69 389 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10142) 2E-10142 | 69 009 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-12700F, 32Gb, F1TB, NVD3 | 69 389 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо