Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-2153
Фото 7 | від 22 534 до 25 185 грн. Порівняти ціни 17 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 75
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-2153 |
|
Модель корпусу-2E Gaming Runa.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-2153
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-2153) | 22 932 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-2153) | 22 932 грн. |
2E Complex Gaming (2E-2153) | 23 219 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H410/16/480F | 23 399 грн. |
2E Complex Gaming 2E-2153 | 22 534 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо