Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero 2E-4408
Фото 19 | від 24 526 до 28 289 грн. Порівняти ціни 11 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Spero 42
Характеристики
2E Complex Gaming Spero 2E-4408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spero 2E-4408
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4408) | 24 529 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-4408) | 24 529 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-3600, 16Gb, F240GB+1TB, NVD1650-4, B450 | 25 029 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-4408) 2E-4408 | 24 849 грн. |
ПК 2E Complex Gaming AMD Ryzen 5 3600/B450/16/240F+1000/NVD1650-4/FreeDos/ | 25 029 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо