Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-3351
Фото 7 | від 23 475 до 28 189 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 75
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-3351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-3351
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3351) | 24 441 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-3351) | 24 441 грн. |
2E Complex Gaming (2E-3351) | 24 749 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming AMD Ryzen 5 3600/B450/16/480 | 24 939 грн. |
2E Complex Gaming (2E-3351) | 24 749 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо